Успішний бізнес починається тут!

Станьте частиною великого простору, де приймаються важливі рішення і здійснюються головні покупки. Будьте з нами на одній хвилі!

Чому «Волна»?

ТРЦ «Хвиля» – це унікальний торговий комплекс площею понад 10 тисяч квадратних метрів для дорослих та дітей. Тут є все для комфортного життя і організації дозвілля: продуктові магазини, найбільш поліфункціональний на Селищі Котовського спортивний комплекс, все для дому та офісу, служби доставки, а найголовніше – зручна транспортна розв’язка і привітний персонал.

Не вірите? Нехай все скажуть цифри!

10 000

Торговельний центр площею 10 тисяч квадратних метрів

3

3 тематично розділених поверхи

150

Парковка на 150 машиномісць

30+

У нас розміщено 30+ різноманітних магазинів

ПЕРВИННА ЗОНА ОХОПЛЕННЯ

0
осіб

За 5 хвилин

0
осіб

За 10 хвилин (увесь район)

0
осіб

Переваги

оренди торговельних площ у ТЦ Волна

Арендаторам

Добра видимість

ТЦ «ХВИЛЯ» розташований уздовж основної транспортної магістралі Суворовського району – вулиці Семена Палія, а також має вхід з боку вулиці Генерала Бочарова, що забезпечує відмінну впізнаваність і доступність для мешканців різних мікрорайонів Селища Котовського.

Арендаторам

Потік покупців

У нашому торговому центрі є магазини й сервіси як для дорослих, так і для підростаючого покоління – від спортклубу «Вертикаль» до дитячих магазинів, від супермаркетів до меблевих салонів. «ХВИЛЯ» знаходиться серед житлових будинків і також є популярним місцем для відпочинку всієї сім’ї.

Арендаторам

Інфраструктура

До ТЦ «ХВИЛЯ» є кілька заїздів з головних автомагістралей Суворовського району, для клієнтів облаштована парковка на 150 автомобілів, поруч розташовані зупинки громадського транспорту, облаштовані пішохідні зони для комфортного доступу.

Арендаторам

Діючий ТЦ

ТЦ ХВИЛЯ відкритий і функціонує з листопада 2017 року, а тому вже має постійних покупців і хорошу репутацію.

Арендаторам

Якорі

Наявність якірних орендарів: «Вертикаль», «Антошка», «Нова пошта», «Два кроки» – об’єкти, які залучають клієнтів щодня. Найбільший вибір м’яких меблів в Суворовському районі – це проект «Світ диванів» на 2-му поверсі.

Арендаторам

Сучасне планування

Планувальні рішення, розміри торговельних залів і ремонт приміщень виконаний з урахуванням всіх вимог безпеки і сучасного рітейлу.

Торговельний центр «ВОЛНА»

Місце, де є клієнти.

Місце, де здійснюють покупки

Телефон відділу оренди:

+38 (073) 259-50-40

Час роботи менеджера

ПН-ПТ 10:00-18:00