Волна-2 логотип

Торговельний центр «Хвиля» Друга черга

Ми надаємо послуги з оренди торгових і офісних приміщень, які відповідають усім технічним і ергономічним вимогам сучасної комерційної нерухомості, з усіма необхідними комунікаціями, в густонаселеному районі Одеси.

Перший поверх

Стріт ритейл

Локація, прохідність і автомобільний трафік через головну транспортну артерію Суворовського району, де розташований ТЦ «Хвиля», вже прирікають ваш магазин на успіх. А наявність окремого входу з вулиці дозволить покупцям безперешкодно здійснювати покупки!

Якщо ви плануєте розширювати мережу магазинів або відкрити свою справу – ми дамо ідеальне місце!

Волна Вторая очередь поселок Котовского
ТЦ Волна Вторая очередь

Другий поверх

Кафе та ресторани

Як показує практика – в Суворовському районі заклади громадського харчування, розташовані в торгових центрах, користуються великою популярністю. Такий формат – можливість провести дозвілля всієї сім’ї цікаво і з користю!

Ми пропонуємо до 2500 кв.м під ресторан, кафе або фудкорт в новому великому торговому центрі «Хвиля-2»!

Волна 2
Волна 2

Третій поверх

Комфортний бізнес-центр

Якщо вам потрібні офісні приміщення, площі під крюїнгову компанію, IT-простір, коворкінг, медичний центр, лабораторію або під іншу комерцію, яка допоможе зробити район краще – ми раді надати їх вам!

Волна 2
Волна 2
Волна 2
Главная

НА ХВИЛІ

5 000

квадратних метрів

3

поверхи

80

паркомісць

Підкори Хвилю успіху!

Організація робочого простору – така ж важлива складова успіху компанії, як і структура організації, лідерські якості керівника й ефективність роботи співробітників. Наш бізнес-центр пропонує простір з продуманою структурою і відмінним дизайном.